Trabzonsporlu Edin Visca: Mesleğimdeki en kıymetli goldü

Trabzonspor’un devre ortasında Medipol Başakşehir’den takımına kattığı ve kritik gollere imza atarak şampiyonluğun mimarlarından biri olan Edin Visca, yayıncı kuruluşa konuştu.

Deneyimli yıldız, performansı için “Ben her vakit söylüyorum, ben futbolu 24 saat futbolu yaşıyorum. Futboldan keyif alıyorum. Her dönemde performansımı arttırmak istiyorum, öncelikle kadro için, ondan sonra da kişisel olarak üstüne koymak istiyorum. Herkes Trabzon’da ne olacağını merak etti fakat birinci maçtan güzel hissettim, hiçbir sorun yaşamadım” dedi.

Visca, gelecek maksadına dair, “Seneye ferdî amacım üstüne koymak, seneye daha uygun hazırlanacağım. Buraya gelince, kadro çok büyük bir iş yapmıştı devre ortasına kadar lakin ben de bir şeyler yapmak istedim. Her vakit bir iz bırakmak istiyorum. Kadro arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum. Trabzonspor topluluğunda bir modül olmak öbür bir şey, o yüzden alanda ve saha dışında her vakit en fazlamı veriyorum. Sorumluluk almak istiyorum. Ne kadar kendini veriyorsan, futbol da o kadar geriye veriyor” tabirlerini kullandı.

‘ABDULLAH HOCA BÜYÜK BİR KONUŞMA YAPTI’

Galatasaray maçında attığı kritik gol sorulan Visca, “Galatasaray maçında kar da vardı, 1-0 geriye girdik devreye. Abdullah hoca, büyük bir konuşma yaptı, önderiz dedi. Bizde de panik yoktu, tahminen de havadan oldu. Ondan sonra maça döndük, hissettik bunu. Kalite olarak gücümüz vardı, ben de gol attım. Mesleğimdeki en kıymetli gol olacak. Galatasaraylı futbolcu, beni görmedi, geriye döndü. Kaleci topu verirken koşmaya başladım, gol oldu. Hayatta o denli bir şeyi, dünyada birkaç futbolcu yaşamıştır. Yedek kulübesine koştum, en değerli gol mesleğimdeki, öteki bir his gerçekten” açıklamasını yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.