Ünlü Şirket, WAVES ve Bu 36 Altcoini Satmayı Planlıyor!

Son gelen haberlere göre, kripto para şirketi Voyager Digital, 38 kripto varlığını tasfiye etmeyi planlıyor. Tasfiyeye olacak 38 kripto para içinde ALGO, ATOM, AVAX, WAVES ve LUNA da yer alıyor.

Voyager Digital, WAVES dahil 38 kriptoyu tasfiye edecek!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Voyager Digital’in 38 kripto parayı tasfiye etmeyi planladığına dair iddialar var. Konuya ilişkin olarak Joshua Jake adlı bir kripto girişimcisi, bu uyarıyı paylaştı:

Uyarı! Aşağıdaki 38 kripto varlığı yakın gelecekte Voyager tarafından tasfiye edilecek.

https://twitter.com/itzjoshuajake/status/1655341515349139456

Jake’in paylaştığı ekran görüntüsünde belirtilen detaylar yer alıyor. Buna göre Voyager, varlıkları ‘Yürürlük Tarihi’nde veya sonrasında tasfiye edecek. Ekran görüntüsünde ayrıca söz konusu tokenlerin listesine yer alıyor. Tam listede: Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Avalanche (AVAX), BTT, Pancake Swap (CAKE), CELO, CKB, DGB, Polkadot (DOT), MultiverseX (EGLD), EOS, Filecoin (FIL), Flow Network (FLOW), Hedera (HBAR), Internet Computer (ICP), ICX, IOTA, Kava Network (KAVA), KSM, Terra (LUNA), Terra Classic (LUNC), INFO, ONT, Optimism (OP), OTUM, RAY, ROSE, Solana (SOL), TRX, IVET, WAVES, XLM, XMR, XTZ, XVG, ZEC ve ZEN yer alıyor.

Tasfiyenin arka planında ne var?

Listede adı geçen coinler Voyager tarafından desteklenmediği için tasfiye riski altında. Jake tarafından paylaşılan ekran görüntüsü, Voyager tarafından 8 Mayıs’ta müşteriler için ilk geri kazanımlara ilişkin paylaşılan önemli güncellemeden alınmış. Duyuruya göre, bir müşterinin talebi için tahmini ilk kurtarma tutarı %35,72. Bunun sadece bir tahmin olduğunu ve gerçek kurtarma yüzdesinin önemli ölçüde değişebileceğini unutmamak önemli. Başlangıçta, müşteriler geri kazanımlarını desteklenen kripto paralar, desteklenmeyen kripto paralar için USDC ve VGX şeklinde alacaklar. Alternatif olarak, müşterilerin bunun yerine nakit para almayı da seçme imkanları var.

Voyager ayrıca platformdaki desteklenen kripto paraların listesinden de bahsetti. Platform ayrıca, herhangi bir kriptoyu geri çekme penceresinden ve VGX’e ne olduğu, kullanıcıların neden tüm kriptolarını alamadıkları vb. dahil olmak üzere diğer sık sorulan sorulardan bahsetti. Buna ek olarak, kullanıcıların ilk geri kazanımlarını yalnızca ABD doları cinsinden almayı tercih etmeleri durumunda, herhangi bir ek adım atmaları gerekmediğini belirtti. Ayrıca, 30 günlük kripto para çekme penceresi sona erdiğinde, hesaplarının tasfiye edileceğini kaydetti. Bu durumda kendilerine ABD doları sağlanacağını belirtti. Voyager ayrıca, bunun bir çek veya potansiyel bir ACH para çekme yoluyla yapılabileceğini de söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir