Binance Listeli Altcoin’de Alarm: Fiyat Manipüle Ediliyor!

Lookonchain, “0x7EFF” isimli bir cüzdanın Binance listeli ARPA fiyatını manipüle ettiğini bildirdi. Altcoin son satışlarla birlikte şu ana kadar %25 civarında değer kaybetti.

Hafta boyunca Binance üzerinden ARPA fiyatını kontrol etti

Blockchain analitik hizmeti Lookonchain’e göre, “0x7EFF” isimli bir cüzdan, geçen haftadan bu yana Binance’den farklı cüzdanlara ARPA token çekiyordu. İlgili cüzdan, geçtiğimiz saatlerde yeni bir işlemde, birden fazla adres aracılığıyla Binance’e bu sefer token yatırdı.

ARPA fiyatındaki %25’lik düşüş, yatırımcının şu anda cüzdanını boşalttığını doğruluyor. Verilere göre son işlemde, Binance’e 5 milyon dolar değerinde ARPA yatırdı. Bu miktar yatırımcının toplam ARPA arzının %10’unu kontrol ettiği anlamına geliyor.

https://twitter.com/lookonchain/status/1662404696047505408

Piyasa değerine göre 187. sırada yer alan ARPA (ARPA), %25’lik düşüşün ardından hafifçe toparlandı. Yazım sırasında, gün içi kaybını %15 düzeyinde tuttuğu 0.08802 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ARPA haftanın en büyük kazananıydı

Blockchain adaletini, güvenliğini ve gizliliğini iyileştirmeyi amaçlayan ARPA Network, hafta içinde piyasa genelinden bağımsız ralli yaptı. Fiyatı bir noktada %40’a kadar yükselip 0,09298 dolara temas etti.

ARPA Network, sözde Rastgele Sayı Üretimi araçlarının yol açabileceği eksiklikleri düzeltmek için Randcast adlı kendi RNG ürününü piyasaya süreceğini açıkladı. Geliştiriciler, eski RNG protokolleri tarafından kullanılan modelde hatalar keşfetti.

24 Mayıs tarihli duyuruda, Randcast’in ARPA ağındaki ilk uygulama olacağını ve “hem ARPA ağının kapasitelerini gösterecek hem de yüksek kaliteli rastgelelik sağlayacak merkezi olmayan, multi-chain destekli bir RNG olacağını” söyledi.

https://twitter.com/arpaofficial/status/1661230752326115328

ARPA, Web 3.0’ın tamamı tarafından kullanılabilecek altyapı geliştirmeye yönelik olumlu eğilimi işe yarayan bir protokoldür. Bununla birlikte, diğer protokoller de herkesin yararına yeni ürünler ve hizmetler geliştiriyor. Bu nedenle projenin Web 3.0 alanında kıyasıya bir mücadele içinde olması gerekecek.

ARPA Network (ARPA) nedir?

ARPA Network (ARPA), Blockchain teknolojisi ve gizlilik odaklı inovasyonlarla birleşen bir kripto para birimidir. Ayrıca, kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde paylaşmalarını ve gizliliklerini korumalarını sağlar. Bu altcoin, merkezsiz ve güvenli bir veri paylaşım platformu sunmaktadır. Aynı zamanda, veri sahiplerine tam kontrol ve anonimlik sağlar.

Projenin benzersiz özelliklerinden biri, hesaplamaları ve veri işlemlerini korumak için çok taraflı hesaplama teknolojisi kullanmasıdır. Bu sayede, hassas veriler paylaşılırken güvenlik sağlanır ve üçüncü tarafların erişimine engel olunur. Ayrıca ARPA, gizlilik sözleşmeleri ve anonim veri paylaşımını destekleyen bir ekosistem sunar. Kriptokoin.com olarak Arpa Network hakkında fazla ayrıntıya bu yazıda yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir