Konser Terörü Bitmiyor: Harry Styles Sahnedeyken Gözünden Yaralandı!

Son zamanlarda konser terörünün önüne geçilemiyor desek yeridir. İlk olarak Bebe Rexha, Pink ve Drake ile başlayan bu terör, son olarak Harry Styles’ı buldu. Harry Styles, sahneye fırlatılan bir cisimle gözünden yaralandı.

Konserlerdeki bi’ garip hayranlık göstergelerinin ardı arkası kesilmiyor.

Nedendir bilinmez bu aralar konser veren sanatçılara hayranları değişik cisimler fırlatmaya başladı. Aslında eskiden beri bu trend var olsa da, son zamanlarda sert cisimler fırlatılıyor ve şarkıcıların yaralanmasına sebep oluyor.

Üstelik atılan cisimler arasında ne ararsanız var: telefon, peynir, hatta ölü insanların külleri bile.

İlk olarak Drake’in sahnesine bir telefon fırlatılmış ve telefon sanatçının koluna isabet etmişti. Daha sonra Pink’in Londra konserinde bir hayranı ‘annesinin küllerini’ sahneye fırlattı.

Bebe Rexha’nın sahnesine fırlatılan telefon ise, sanatçının gözüne isabet etmiş ve üç dikiş atılmasına sebep olmuştu.

Ünlü şarkıcı, sahnede yüzüne telefon isabet edince yere yığılmıştı. Son halini sosyal medya hesabından paylaştığında ise kaşına 3 dikiş atıldığını duyurmuştu.

Ardı arkası kesilmeyen bu tuhaf trendin yeni kurbanı ise Harry Styles oldu.

‘Love on Tour’ turnesine devam eden Harry Styles, Cumartesi günü Avusturya’da sahne aldı. Ancak konseri sırasında sahneye atılan sert bir cisim, Styles’ın gözüne isabet etti.

Kameralara yansıyan o görüntülerde, ünlü şarkıcı elinde mikrofonla yürürken sahneye fırlatılan cismin gözüne isabet ettiği görülüyor.

Hemen elini gözüne götüren Harry Styles, bir süre sabit kalarak gözünü ovuşturmaya devam ediyor. Ciddi bir durum olmadığını fark edince ise hayranlarını selamlayarak konserine devam ediyor.

Dünyaca ünlü isim Adele ise geçtiğimiz günlerde bu saçma trende tepki göstermişti.

Adele, 1 Temmuz Cumartesi günü verdiği konserde, son yaşanan olaylardan rahatsız olduğunu belirtmişti. Bu hayranları eleştiren Adele, ‘Artık insanların lanet olası gösteri adabını nasıl unuttuğunu ve sahneye bir şeyler fırlattıklarını fark ettiniz mi? Bunu gördünüz mü? Lanet olsun, size meydan okuyorum, bana bir şey fırlatmaya kalkarsanız, sizi gerçekten gebertirim.’ ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx