Ordu’da tepki çeken görüntü

Yerel seçim maratonu Ordu’da farklı başladı.

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla beşer metre arayla asılan pankartlara tepki göstererek “Diğer adaylar nereye asacak? Tüm direkleri kapatmanın ne anlamı var?” dedi.

Sosyal medya hesabından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olan AKP’li Himli Güler ve İyi Parti’li Enver Yılmaz’ı etiketleyen Ulaş Tepe şunları yazdı:

“Kıymetli başkanlarım @mhilmiguler @enveryilmazordu;

Bize, genciyle yaşlısıyla kocaman bir aile olduğumuz her görüşten hemşehrimizin gönlünden başka yer bırakmamışsınız. Diğer adaylar nereye asacak?

Aynı pankartı 5’er metre arayla asmanın ve tüm direkleri kapatmanın ne anlamı var? Sokaklar, caddeler hepimizin. Hemen her caddede benzer görüntüler var. En çok pankartı olan değil; en çok iş yapacak, en çok sorun çözüp değer katacak projeleri olanlar kazanacak. Bu manzara bu kente yakışıyor mu? Gerçek belediyecilik bu olmamalı.

Genç bir siyasetçi olarak seçime katılan bütün partilere daha önceden bulunduğum açık çağrımı yineliyorum. Partilerimiz nezdinde bu konuyla ilgilenen kişilerden bir komisyon kuralım. Yasal olarak belirlenen noktaların haricinde oluşabilecek bu tip görüntü kirliliklerinin önüne geçelim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx