Salih Uçan: Açıkçası zor bir süreçten geçtik!

Süper Lig’in 20’nci haftasında Fatih Karagümrük engelini 3-0’lık skorla geçen Beşiktaş’ta Salih Uçan suskunluğunu bozdu.

Şehitlerimize rahmet dileyerek sözlerine başlayan Salih Uçan, “Öncelikle aziz şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Yeni hocamızla birlikte taraftarımızın önünde iyi bir başlangıç yaptık. Dün akşam bir toplantı yaptık. Hocamızın söylediği, buradaki oyuncuların ilk defa duyduğu sözlerdi. Hepimizin hoş hoşuna gitti. Soyunma odasında söyledikleri de kritikti bence” dedi.

Yeni bir başlangıç yapmak istediklerini dile getiren Salih Uçan, “Yeni bir başlangıç olur umarım. Böyle kazanarak devam ederiz. Neler değişti, yavaş yavaş değişecek. Sezona bakıldığında çok kırılan, kırgın bir süreç yaşayan Beşiktaş var. Açıkçası zor bir süreçten geçtik. Belki birçok oyuncunun kariyerinde böyle bir şey olmamıştır. 5 ayda, 5 hocamızla birlikteyiz. Geçen sene de kötü bir süreçten geçip galibiyet serisi yakalayan Beşiktaş vardı. İnşallah yine galibiyet serisi yakalamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx